tál Gyalogos támadj len úszó-európa-bajnokság táv Eradicate tisztátlan kihalás

Sport: Minden magyar továbbjutott a vizes Eb keddi előfutamaiból | hvg.hu

LEN Európa-bajnokság 2021. Budapest - Magyar Úszó Szövetség

Index - Sport - Elhalasztják a budapesti úszó-Eb-t is

Megszólaltak a viharba került magyar nyíltvízi úszók

Index - Sport - Ketten előzik Hosszú Katinkát az úszó-Eb kereseti listáján

Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel  - Eurosport
Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel - Eurosport

A Magyar Úszás Napja ben is az év legsportosabb és legvizesebb eseménye  OLIMPIAI ÚSZÓFESZTIVÁL június 21. MAGYAR ÚSZÓ SZÖVETSÉG - PDF Ingyenes  letöltés
A Magyar Úszás Napja ben is az év legsportosabb és legvizesebb eseménye OLIMPIAI ÚSZÓFESZTIVÁL június 21. MAGYAR ÚSZÓ SZÖVETSÉG - PDF Ingyenes letöltés

Vizes Eb: Popovici világrekorddal aranyérmes, magyar duplázás 400 m-en -  Cikk - Szabadság hírportál
Vizes Eb: Popovici világrekorddal aranyérmes, magyar duplázás 400 m-en - Cikk - Szabadság hírportál

Index - Sport - Mihályvári-Farkas Eb-ezüstérmes lett 1500 gyorson

Bizarr ügy a budapesti úszó-Eb-n: „Ellopták tőlem az érmemet” - Eurosport

Megvan az ötödik magyar aranyérem a római Eb-n

Rövidpályás úszó Eb: Gyurta Gergely arany-, Hosszú Katinka ezüstérmes

A nap legfontosabb hírei az úszó Európa-bajnokságról és multisport Eb-ről  egy helyen - Eurosport
A nap legfontosabb hírei az úszó Európa-bajnokságról és multisport Eb-ről egy helyen - Eurosport

Egyéni csúccsal Európa-bajnoki ezüstérmes a 18 éves Mihályvári-Farkas  Viktória | 24.hu
Egyéni csúccsal Európa-bajnoki ezüstérmes a 18 éves Mihályvári-Farkas Viktória | 24.hu

Kós Hubert aranyával és Késely Ajna bronzával zártak a magyarok

Úszó-eb: kettős magyar győzelemmel indult az este - Infostart.hu

USZOSTEG.HU | Úszó Európa Bajnokság Lupa-tó - 2021

Milák Kristóf Eb-győztes 100 pillangón - Az úszó Eb és multisport Eb élőben  az Eurosport.hu-n - Eurosport
Milák Kristóf Eb-győztes 100 pillangón - Az úszó Eb és multisport Eb élőben az Eurosport.hu-n - Eurosport

Úszó Eb: ácsolgatnak az olaszok, megérkeztek a magyarok - NSO

Szabó Szebasztián szerezte az első magyar érmet (Rövidpályás úszó Eb,  Kazany) - 2021. november 5., péntek - Háromszék, független napilap  Sepsiszentgyörgy
Szabó Szebasztián szerezte az első magyar érmet (Rövidpályás úszó Eb, Kazany) - 2021. november 5., péntek - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy

Az Európai Úszó Szövetség (LEN) elhalasztja a budapesti Európa-bajnokságot  - Magyar Úszó Szövetség
Az Európai Úszó Szövetség (LEN) elhalasztja a budapesti Európa-bajnokságot - Magyar Úszó Szövetség