Home

Oldalt Pont Bátorítás puskás újpest kupa közvetítés Megfelelő Nukleáris Letiltás

Puskás Akadémia

NB I: Puskás Akadémia–Újpest - NSO

Kupagyőztes az Újpest! - Hungary Sport

Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát -  videó
Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát - videó

Puskás-Akadémia - Újpest 2018.05.23. - Hungarian Ultras

Harcban a dobogóért a Puskás Akadémia - Sportal.hu

Puskás Akadémia - Újpest élő eredmények, H2H és felállások | Sofascore

120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia  búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport
120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport

A Real nyerte a Puskás–Suzuki-kupát, a Puskás Akadémia a 4. lett

Puskás Akadémia–Újpest és Vasas–Honvéd a Magyar Kupában

Idegőrlő büntetőpárbajban nyerte az Újpest a Magyar Kupát | 24.hu

Újpest–Puskás Akadémia: mondhatni, papírforma szerint - NSO

Puskás v Újpest Élő kommentár és eredmény, 2023. 02. 09., Magyar Kupa |  Goal.com
Puskás v Újpest Élő kommentár és eredmény, 2023. 02. 09., Magyar Kupa | Goal.com

NB I: Újpest–Puskás Akadémia - NSO

MK-nyolcaddöntő: Puskás Akadémia-Újpest FC (11-esekkel 5-4) -  eredménykövetés - Csakfoci.hu
MK-nyolcaddöntő: Puskás Akadémia-Újpest FC (11-esekkel 5-4) - eredménykövetés - Csakfoci.hu

2022.04.20. DEAC-Újpest FC-220VOLT /Magyar Kupa-Negyeddöntő/ - YouTube

NB I: Puskás Akadémia–Újpest FC - NSO

Puskás Akadémia FC – Újpest FC | 2-0 | (1-0) | OTP Bank Liga | 2. forduló |  MLSZTV - YouTube
Puskás Akadémia FC – Újpest FC | 2-0 | (1-0) | OTP Bank Liga | 2. forduló | MLSZTV - YouTube

Két góllal nyert odahaza a Puskás Akadémia - NSO

NÉZ] Újpest DVSC és élő online közvetítés 05.03.2023 00 | Life is for  Living | FoSC
NÉZ] Újpest DVSC és élő online közvetítés 05.03.2023 00 | Life is for Living | FoSC

Ma a TV-ben: Élőben a Puskás Akadémia-Újpest MK-meccs, majd a negyeddöntő  sorsolása - Csakfoci.hu
Ma a TV-ben: Élőben a Puskás Akadémia-Újpest MK-meccs, majd a negyeddöntő sorsolása - Csakfoci.hu